Служба у справах дітей
вул. Першотравнева, 29, місто Суми, 40009,
тел. (0542) 60-77-99, факс (0542) 60-77-22
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15; 

п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

МІКРОАВТОБУСИ ДЛЯ ДИТЯЧИХ БУДИНКІВ СІМЕЙНОГО ТИПУ

Дитячим будинкам сімейного типу Колонтаєвських та Строй, очільник Сумщини Володимир АРТЮХ, вручив авто придбаних завдяки Фонду «Партнерство за сильну Україну.

У дитячому будинку сімейного типу Валентини СТРОЙ виховує 7 дітей – 5 школярів та 2 студенти. У родині Колонтаєвських також виховується 7 неповнолітніх діток.

Транспортні засоби передані у користування родинам від Фонду «Партнерство за сильну Україну», який опікується підтримкою довгострокового розвитку громад, які постраждали від збройної агресії Росії. Фонд є проєктом міжнародної технічної допомоги, що реалізується Chemonics International Inc. та Chemonics UK, та фінансується Міністерством закордонних справ і у справах Співдружності націй Великої Британії з додатковим фінансуванням від урядів інших держав, включаючи уряди США, Канади, Швеції, Швейцарії, Фінляндії та Нідерландів.

Керівництво Сумської обласної державної адміністрації постійно піклується про добробут та матеріальний стан родин, піклується про них і допомагає твердо стати на ноги – батькам-вихователям заради здійснення всіх дитячих мрій та сподівань, заради їхнього щастя.