АНГЕЛИ, ЯКІ ТРИМАЮТЬ НЕБО
Вже увосьме 20 лютого в Україні відзначають День пам’яті Героїв Небесної Сотні.
Не залишились осторонь вихованці та вихователі центрів соціально-психологічної реабілітації дітей області. Так, 20 лютого 2022 року вихованці центрів долучились до Всеукраїнської акції «Янголи пам’яті», власноруч виготовили янголів, як символічне уособлення вшанування героїзму загиблих, розмістивши їх на видних місцях подвір’я закладів. Діти запалили свічки пам’яті.
Пісня «Над землею тумани» та танцювальна композиція «Мамо, не плач…» розчулили присутніх. Із величезним піднесенням на завершення заходу прозвучав вірш «А сотню вже забрали небеса».
У центрах соціально-психологічної реабілітації дітей області проведено тематичні виховні години «Ангели, які тримають небо», «Герої Небесної Сотні», в ході яких, діти ознайомились із подіями тих днів, переглянули відео про події на Майдані 2014 року, згадали поіменно Героїв Небесної Сотні.
Пам'ять про загиблих вшанована хвилиною мовчання.