Служба у справах дітей
вул. Першотравнева, 29, місто Суми, 40009,
тел. (0542) 60-77-99, факс (0542) 60-77-22
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15; 

п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Графік особистого прийому громадян

Графік особистого прийому громадян

 

Звернення громадян

 У зв’язку з дотриманням режиму карантину, індивідуальний прийом громадян тимчасово призупинено !!!

Звернення громадян 

Надіслати звернення до керівництва  служби у справах дітей Сумської обласної державної адміністрації із використанням мережі Інтернет можна за електронною адресою:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Звернення надсилаються за адресою: 40009, м. Суми, вул.Першотравнева, 29 або звернутися до керівництва служби у справах дітей Сумської обласної державної адміністрації відповідно до графіку прийому громадян з особистих питань. 

Відповідальна особа за організацію особистого прийому громадян – Стрельченко Алла Віталіївна,  головний спеціаліст служби у справах дітей Сумської обласної державної адміністрації, контактний телефон  (0542) 60-77-22. 

За консультацією та попереднім записом можна звернутися за телефонами: (0542) 60-77-22, Стрельченко Алла Віталіївна,  головний спеціаліст V поверх,  кабінет  №83 (0542) 60-77-22. 

Порядок звернення 

1. У зверненні має бути зазначено:
- прізвище, ім'я, по батькові, місце проживання громадянина
- викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

 2. Звернення може бути і усним (викладеним громадянином на особистому прийомі), і письмовим (надісланим поштою). При цьому письмове звернення має бути підписане заявником (заявниками) особисто і з зазначенням дати.

Звернення, оформлене без дотримання цих вимог, повертається заявникові з відповідними роз'ясненнями. 

Звернення, оформлені належним чином і подані у встановленому порядку, підлягають обов'язковому прийняттю та розгляду. Письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає. Не розглядаються повторні звернення одним і тим же органом від одного і того ж громадянина з одного і того ж питання, якщо перше вирішено по суті. 

Письмові звернення до служби у справах дітей Сумської обласної державної адміністрації можна надсилати за адресою: 40009, м. Суми, вул.Першотравнева, 29.

Зразок заяви 

Зразок заяви про надання архівної довідки 

Звіти про надходження звернень громадян та їх розгляд у службі у справах дітей Сумської обласної державної адміністрації

Нормативно-правова база

Про роботу прямої телефонної лінії

Телефон та графік роботи прямої телефонної лінії 

Звіт служби у справах дітей Сумської обласної державної адміністрації щодо стану роботи із зверненнями громадян