Служба у справах дітей
вул. Першотравнева, 29, місто Суми, 40009,
тел. (0542) 60-77-99, факс (0542) 60-77-22
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15; 

п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Інформація про перевірку кандидатів

Каліновський Ю.В.

Тютюник В.В. (Заява/Декларація)

За результатами проведеної перевірки, встановлено, що стосовно заступника начальника Служби у справах дітей Сумської обласної державної адміністрації Тютюнник Віри Василівни заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.

Андрєєва А.Ю. (Заява/Декларація)
За результатами проведеної перевірки, встановлено, що стосовно головного спеціаліста Служби у справах дітей Сумської обласної державної адміністрації Андрєєвої Алли Юріївни заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.

Кириченко А.Д. (Заява/Декларація)
За результатами проведеної перевірки, встановлено, що стосовно головного спеціаліста-бухгалтера Служби у справах дітей Сумської обласної державної адміністрації Кириченко Альони Дмитрівни заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.

Погрібна О.С. (Заява/Декларація)
За результатами проведеної перевірки, встановлено, що стосовно головного спеціаліста Служби у справах дітей Сумської обласної державної адміністрації Погрібної Ольги Сергіївни заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.

Савицький О.В. (Заява/Декларація)
За результатами проведеної перевірки, встановлено, що стосовно провідного спеціаліста Служби у справах дітей Сумської обласної державної адміністрації Савицького Олександра Володимировича заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.

Тимченко О.Г. (Заява/Декларація)
За результатами проведеної перевірки, встановлено, що стосовно завідувача  сектору опіки та піклування Служби у справах дітей Сумської обласної державної адміністрації Тимченко Олени Григорівни заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.