Служба у справах дітей
вул. Першотравнева, 29, місто Суми, 40009,
тел. (0542) 60-77-99, факс (0542) 60-77-22
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15; 

п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

«ВОЛОНТЕРИ – ЛЮДИ ДОБРОЇ ВОЛІ»

Щороку 5 грудня Україна відзначає Міжнародний день волонтера. Основною рушійною силою волонтерів є: відкритість, милосердя, доброта, безкорисливість, толерантність, співчуття, людяність. Саме ці якості спонукають людей допомагати іншим та підтримувати тих, хто опинився у скруті. Саме турбота про дітей, небайдужість до їхньої долі, захист їхніх прав – об’єднала волонтерів, які постійно опікуються вихованцями Сумського центру соціально-психологічної реабілітації дітей області. Для них 4 грудня вихованці центру разом зі співробітниками організували та провели святкову виховну годину «Волонтери – люди доброї волі».

Під час заходу діти дізналися, що волонтерство – це не робота, а покликання, що це спосіб життя і мислення. Волонтерів веде вперед небайдужість до чужої біди, причетність і співпереживання. Разом з волонтерами вихованці виготовили спільну творчу роботу «Дякуємо Вам!», на якій серця з кольорового паперу замайоріли над зображенням Сумського центру соціально-психологічної реабілітації, як символ об’єднання та міцної дружби людей доброї волі з дітьми. На знак пошани та вдячності діти подарували гостям творчі номери, та святкові сувеніри виготовлені власноруч.

Директор центру  подарувала всім присутнім волонтерам індивідуальні фото колажі та подарунки від дітей. Також, було відзначено Почесною грамотою голови Сумської обласної державної адміністрації колектив благодійного фонду «Благомай» за вагомий внесок у соціальний захист прав та законних інтересів дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, безкорисливу благодійну діяльність  та з нагоди Міжнародного дня волонтера, а також подарунки від вихованців центру.