Служба у справах дітей
вул. Першотравнева, 29, місто Суми, 40009,
тел. (0542) 60-77-99, факс (0542) 60-77-22
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15; 

п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

РОМЕНЩИНА: НАРАДА ПРО СТАН ВЗАЄМОДІЇ В ПИТАННЯХ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Під головуванням заступника голови Сумської обласної державної адміністрації, за участю начальника служби у справах дітей Сумської обласної державної адміністрація організована та проведена нарада з головою Роменської міської ради, головами сільських та селищних рад Роменського району, начальниками служб у справах дітей міської, селищних та сільських рад, фахівцями з соціальної роботи з дітьми, начальником Роменського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Сумській області, начальником Роменського міськрайонного сектору філії державної установи «Центр пробації» в Сумській області, керівником Роменської окружної прокуратури.

На нараді висвітлювалися питання захисту прав і законних інтересів дітей в громадах, створення умов для всебічної взаємодії місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування щодо дітей.

Начальник служби у справах дітей Сумської обласної державної адміністрації наголосив на необхідності та важливості  ролі злагодженої взаємодії місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування в питаннях захисту законних прав та інтересів дітей.

Також розглянуто питання забезпечення заходів реалізації державної субвенції місцевим бюджетам для придбання житла для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Особлива увага приділялась питанням недопущення залишення дітей в небезпеці, яка загрожує їх життю та здоров’ю та налагодження міжвідомчої взаємодії з питань попередження жорстокого поводження стосовно дітей.