Служба у справах дітей
вул. Першотравнева, 29, місто Суми, 40009,
тел. (0542) 60-77-99, факс (0542) 60-77-22
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15; 

п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ЗАХИСТ ПРАВ ТА ЗАКОННИХ ІНТЕРЕСІВ ДІТЕЙ

Сьогодні під головуванням заступника голови Сумської обласної державної адміністрації Вікторії МЕДВІДЬ та голови Сумської районної державної адміністрації Руслана СІРЕНКА відбулась нарада «Організація взаємодії місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування щодо захисту прав та законних інтересів дітей».

«Питання охорони дитинства завжди в пріоритеті», - такими словами розпочала нараду заступник голови Вікторія МЕДВІДЬ.

Останнім часом значно збільшилася кількість дітей з підвищеною тривожністю. Однією з основних причин такої негативної динаміки є жорстоке поводження з дітьми. Дитинство — пора становлення особистості. І саме у цей період дитина потребує найбільшої уваги і захисту. Тож найближче оточення має забезпечити дитині належний догляд та турботу, а головне — безпечне і належне проживання.

«Всі діти мають бути захищені, а їх права та найкращі інтереси забезпечені через належну міжвідомчу взаємодію та належне структурно-функціональне забезпечення місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування», - зазначив начальник служби у справах дітей Юрій КАЛІНОВСЬКИЙ.

За підсумками заходу головам сільських, селищних, міських рад Сумського району рекомендовано організувати взаємодії місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування з питань захисту законних прав та інтересів дітей.