Служба у справах дітей
вул. Першотравнева, 29, місто Суми, 40009,
тел. (0542) 60-77-99, факс (0542) 60-77-22
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15; 

п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

У Міжнародний День захисту дітей  радник голови Сумської обласної державної адміністрації Роман БОГАЧЕВ та начальник служби у справах дітей Сумської обласної державної адміністрації Юрій КАЛІНОВСЬКИЙ відвідали Хоружівський центр соціально-психологічної реабілітації дітей області та дитячий будинок сімейного типу Нестеренків.

Маленькі вихованці Хоружівського центру соціально-психологічної реабілітації дітей області зустріли гостей концертною програмою. Вони танцювали, співали, підготовили гуморески та вірші.

У свою чергу Юрій КАЛІНОВСЬКИЙ та Роман БОГАЧЕВ привітали дітей зі святом та подарували подарунки.

Після візиту до Хоружівського центру соціально-психологічної реабілітації дітей областіначальник служби у справах дітей Сумської обласної державної адміністрації Юрій КАЛІНОВСЬКИЙ та радник голови Сумської обласної державної адміністрації Роман БОГАЧЕВ з привітаннями та подарунками завітали до дитячого будинку сімейного типу Нестеренків Недригайлівської територіальної громади Роменського району.

Мати-вихователька Катерина НЕСТЕРЕНКО та батько-вихователь Олександр НЕСТЕРЕНКО розпочали своє функціонування спочатку як прийомна сім’я в лютому 2013 року. А вже з серпня 2018 року продовжили свою діяльність як дитячий будинок сімейного типу.

На сьогоднішній день в родині виховується 10 дітей-вихованців. Загалом за час функціонування прийомної сім’ї, а згодом і дитячого будинку сімейного типу Нестеренків, вони огорнули сімейним теплом 18 дітей.

«За час функціонування дитячого будинку сімейного типу Ви показали високий виховний потенціал, вміння використовувати педагогічні навички у виховному процесі дітей та їх гармонійному розвитку», -  зазначив Юрій КАЛІНОВСЬКИЙ звертаючись до Олександра та Катерини НЕСТЕРЕНКІВ.