Служба у справах дітей
вул. Першотравнева, 29, місто Суми, 40009,
тел. (0542) 60-77-99, факс (0542) 60-77-22
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15; 

п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

КОЖНА ДИТИНА ПОВИННА БУТИ ЩАСЛИВОЮ

В Міжнародний день захисту дітей голова Сумської обласної державної адміністрації Василь ХОМА та начальник служби у справах дітей Сумської обласної державної адміністрації Юрій КАЛІНОВСЬКИЙ відвідали дитячий будинку сімейного типу Валентини Строй, де виховуються 8 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Прийомна сім’я створена в 2007 році, куди було влаштовано чотирьох дітей. У 2012 році прийомну сім’ю переведено в статус дитячого будинку сімейного типу і додатково влаштовано ще чотирьох дітей. З 2018 року родина мешкає у с. Сад.

Із дня в день прийомна мама Валентина Строй дарує дітям свою любов, тепло і турботу, адже всім серцем бажає щоб кожен день у житті цих дітей був по-справжньому світлим, радісним і благополучним.

«Наш обов’язок забезпечити дітям право на щасливе дитинство. Адже саме ми, дорослі, можемо зробити для них цю пору яскравою і безтурботною», - наголосив Юрій КАЛІНОВСЬКИЙ.

Василь ХОМА вручив прийомній мамі грамоту голови Сумської обласної державної адміністрації та зазначив: «Вірю в те, що зігріваючи теплом і любов’ю кожне дитяче серце, об’єднуючи зусилля заради майбутнього, ми виховаємо достойних українців, які неодмінно стануть гордістю нашої держави».