Служба у справах дітей
вул. Першотравнева, 29, місто Суми, 40009,
тел. (0542) 60-77-99, факс (0542) 60-77-22
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15; 

п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

РІЧНИЦЯ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ

Без минулого немає майбутнього! Щороку в травні в центрах соціально-психологічної реабілітації дітей відзначається День пам’яті та примирення. Цього рокув рамках тижня пам’яті проведено тематичні виховні години за темою:«Перемога іде по дорозі у сяйві травневого дня…», «Це потрібно не мертвим, це потрібно живим...».

Для вихованців середньої та старшої групи Сумського центру соціально-психологічної реабілітації дітей області 7 травня 2021 року методистами туристично-краєзнавчого відділу Обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю проведено виховний захід «Ми пам’ятаємо ваш подвиг». У ході цих заходів діти згадали про важкі часи війни, незабутній подвиг солдат, про нелегке життя в тилу. Вихованці декламували вірші  про тих, хто віддав своє життя і захистив рідну землю від ворогів.

Діти переглянули відео «Йшов солдат», «Перемога, свята перемога».

Хвилиною мовчання всі присутні вшанували пам’ять загиблих на полі бою, розстріляних у каральних акціях, спалених у концтаборах, замучених у катівнях, загиблих у військових діях на сході країни. З цього часу минуло уже 76 років.

Під час роботи творчої майстерні діти виготовляли червоні маки, квіти пам’яті про загиблих героїв.

Вихованці та працівники закладів хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих воїнів у роки Великої Вітчизняної війни. Діти Хоружівського центру соціально-психологічної реабілітації дітей області поклали квіти до пам’ятника загиблим воїнам при визволенні села Хоружівка та меморіальної стели загиблим воїнам-односельцям.