Служба у справах дітей
вул. Першотравнева, 29, місто Суми, 40009,
тел. (0542) 60-77-99, факс (0542) 60-77-22
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15; 

п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Колегія служби у справах дітей 2021

Під головуванням начальника служби у справах дітей Сумської обласної державної адміністрації Юрія КАЛІНОВСЬКОГО відбулася Колегія служби у справах дітей. Захід проведено 24 березня 2021 року у форматі відеоконференції.

Порядок денний Колегії передбачав висвітлення актуальних на сьогодні питань.  Зокрема, Юрій КАЛІНОВСЬКИЙ доповів про організацію діяльності з питань захисту прав дитини та забезпечення виконання функцій службами у справах дітей територіальних громад (наказ   Міністерства соціальної політики України від 30.12.2020 № 868).

Про вжиття заходів щодо влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування  до сімейних форм виховання (прийомних сімей та ДБСТ) доповіла Віра ТЮТЮННИК – заступник начальника – начальник відділу координації та контролю соціального захисту дітей служби у справах дітей Сумської обласної державної адміністрації.

Про облік  дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, про роботу, спрямовану на виявлення причин бездоглядності та безпритульності дітей, а також про діяльність закладів соціального захисту дітей в області, розповіла Олена ТИМЧЕНКО – начальник відділу сімейних форм виховання служби у справах дітей Сумської обласної державної адміністрації.

Детальні роз’яснення про роботу єдиного електронного банку даних про дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, сім’ї потенційних усиновлювачів, опікунів, піклувальників, прийомних батьків, батьків вихователів  надав Олександр САВИЦЬКИЙ – головний спеціаліст відділу сімейних форм служби у справах дітей Сумської обласної державної адміністрації.

«У кожній територіальній громаді, в ідеалі, має бути створена сімя патронатного вихователя, - акцентував увагу слухачів, начальник служби Юрій КАЛІНОВСЬКИЙ. Про стан розвитку мережі сімей патронатних вихователів доповіла Людмила ШЕВЧЕНКО –  провідний спеціаліст відділу координації та контролю соціального захисту дітей служби у справах дітей Сумської обласної державної адміністрації

Досвідом із пошуку кандидатів у патронатні вихователі та станом функціонування 4 таких сімей у місті Суми поділилася Ольга ПАНОК – спеціаліст служби у справах дітей Сумської міської ради.

Мета Колегії служби у справах дітей  –  надати методичну допомогу щодо організації та забезпечення діяльності територіальних громад у сфері захисту прав дітей.