Служба у справах дітей
вул. Першотравнева, 29, місто Суми, 40009,
тел. (0542) 60-77-99, факс (0542) 60-77-22
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15; 

п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ОБ’ЄДНУЄМО ЗУСИЛЛЯ ЗАРАДИ КІБЕРБЕЗПЕКИ ДІТЕЙ

Служба у правах дітей разом із іншими суб’єктами роботи з дітьми підписали багатосторонній Меморандум про співпрацю і взаємодію у рамках проєкту «Обізнані і захищені» з громадською організацією «Ліга сучасних жінок».

Начальник служби у справах дітей Сумської обласної державної адміністрації Юрій КАЛІНОВСЬКИЙ зазначив, що відсутність турботи, недостатність спілкування з батьками та ровесниками спонукає дітей до віртуального спілкування через Інтернет, соціальні мережі, що може спричинити катастрофічні наслідки, адже дитина сам на сам з інформацією різної якості, жорстокості, насильства, неякісної реклами, шахрайства, фейків, пропаганди наркотиків тощо.

Діти є особливою соціально-демографічною групою віком до 18 років, яка має свої специфічні інтереси та права, але не володіє достатньою спроможністю їх відстоювати та захищати.

Метою цього Меморандуму є визначення загальних умов співробітництва між створеними у ході реалізації проєкту «Обізнані і захищені», що фінансується відділом з правоохоронних питань Посольства США в Україні і метою якого є попередження кіберзлочинності та експлуатації дітей, які перебувають в інтернатних закладах та центрах соціально-психологічної реабілітації дітей Сумської області.

На виконання заходів з проведення профілактичної роботи захисту дітей від жорстокого поводження, в тому числі кіберзлочинів, служба у справах дітей, здійснює своєчасне виявлення дітей, які опинились в складних життєвих обставинах, їх облік, систематичну перевірку умов утримання і виховання дітей.