Служба у справах дітей
вул. Першотравнева, 29, місто Суми, 40009,
тел. (0542) 60-77-99, факс (0542) 60-77-22
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15; 

п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ЗАХИСТИМО ДІТЕЙ ВІД КІБЕРЗЛОЧИНІВ

В центрах соціально-психологічної реабілітації Сумської області будуть проходити заходи з попередження кіберзлочинності та експлуатації дітей.

Службою у справах дітей Сумської обласної адміністрації та громадською організацією «Ліга сучасних жінок» підписано угоду про співпрацю для реалізації проєкту «Обізнані і захищені», що впроваджується  за фінансової підтримки Відділу з правоохоронних питань Посольства США в Україні. Метою цього проєкту є попередження кіберзлочинності та експлуатації дітей, які перебувають в інтернатних закладах та центрах соціально-психологічної реабілітації Сумської області.

Передбачається, що за результатами реалізації проєкту у вихованців  центрів соціально-психологічної реабілітації Сумської області буде сформувано уявлення про небезпеки від Інтернет мережі та від інших інформаційно-комунікативних технологій; розвинуто навички безпечного використання Інтернету та інших інформаційно-комунікативних технологій, а також діти будуть ознайомлені з правилами безпечного використання інформаційно-комунікативних технологій.