Служба у справах дітей
вул. Першотравнева, 29, місто Суми, 40009,
тел. (0542) 60-77-99, факс (0542) 60-77-22
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15; 

п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

БУДИНОК ДЛЯ ВЕЛИКОЇ РОДИНИ

Заступник голови Сумської обласної державної адміністрації Віталій МАКСИМЕНКО разом з начальником служби у справах дітей Сумської обласної державної адміністрації Юрієм КАЛІНОВСЬКИМ відвідали новостворений дитячий будинок сімейного типу Конєвих.

Дитячий будинок сімейного типу Конєвих створено у грудні 2020 року рішенням виконавчого комітету Сумської міської ради на базі прийомної сім’ї, яка функціонувала з червня 2014 року. У ній виховувалось троє дітей: одна рідна та двоє, позбавлених батьківського піклування. На сьогодні це 5 родина в місті Суми, що вирішила створити ДБСТ.

У листопаді 2020 року придбано  житловий будинок для дитячого будинку сімейного типу по за 3 336 885 грн. за кошти субвенції з державного бюджету (2 652 000 грн.) та кошти Сумської територіальної громади  (684 885 грн.).

Дитячий будинок сімейного типу Конєвих розрахований на 10 дітей. На сьогодні це 7 дітей: дві дівчинки та п’ять хлопчиків. Двоє відвідують заклади дошкільної освіти, п’ятеро – заклади загальної середньої освіти. У новому 2021 році ДБСТ Алли Віталіївни та Сергія Володимировича з радістю прийме на виховання ще трьох дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування.

Служба у справах дітей Сумської обласної державної адміністрації була долучена до процесу взаємодобору дітей в ДБСТ подружжя Конєвих. Завдяки злагодженій співпраці небайдужих людей, діти, позбавлені батьківського піклування, зустрічатимуть новорічні свята в родинному колі, в святковій доброзичливій атмосфері.

Коли відбуваються такі події, ми, дорослі і діти, починаємо вірити в дива і в щасливий фінал казки.

«Родина Конєвих зарекомендувала себе, як сім’я з великим батьківським потенціалом, де сприяють розвитку здібностей та талантів дітей. Це дружна сім’я, у якій є підтримка, повага, любов та турбота» - наголосив начальник служби у справах дітей Сумської обласної державної адміністрації Юрій КАЛІНОВСЬКИЙ

У день новосілля ДБСТ запрошені гості привітали дітей та батьків, вручили багато подарунків. Бажаємо новоствореному дитячому будинку сімейного типу родинного затишку та процвітання.