Служба у справах дітей
вул. Першотравнева, 29, місто Суми, 40009,
тел. (0542) 60-77-99, факс (0542) 60-77-22
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15; 

п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ОХОРОНИ ДИТИНСТВА В ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАДАХ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

За ініціативи голови Тростянецької міської територіальної громади Ю.Бови відбулася робоча зустріч із заступниками голови з питань діяльності виконавчих органів ради С.Міняйло та О.Волкової з начальником служби у справах дітей Ю.Каліновським.

Розглянуто питання створення служби у справах дітей виконавчого комітету Тростянецької міської територіальної громади. Надані методичні рекомендації щодо організаційно-правового забезпечення реалізації державних та місцевих заходів з охорони дитинства.

Загалом в області у створених 51 територіальній громаді функціонує 21 служба у справах дітей у виконавчих органах територіальних громад, штатна чисельність яких складає 50,25 одиниць.

В той час основну частину державних заходів з охорони дитинства забезпечують 18 служб у справах дітей районних державних адміністрацій.

У зв’язку з ліквідацією 13 районів Сумської області головним завданням є створення служб у справах дітей у структурі виконавчих комітетів територіальних громад.

Це спільна відповідальність органів місцевого самоврядування та місцевих органів виконавчої влади, яка потребує невідкладного вирішення в умовах децентралізації державного управління.