Служба у справах дітей
вул. Першотравнева, 29, місто Суми, 40009,
тел. (0542) 60-77-99, факс (0542) 60-77-22
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15; 

п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

УЧАСТЬ СЛУЖБ У СПРАВАХ ДІТЕЙ В ОНЛАЙН-НАВЧАННІ

«Захист прав та законних інтересів дітей в умовах децентралізації влади» - під такою назвою протягом 11-12 листопада 2020 року на базі  Сумського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій відбулося дистанційне навчання.

Участь у синхронному режимі зазначеного он-лайн заходу взяли більше 60 учасників із числа начальників та спеціалістів служб у справах дітей районних державних адміністрацій, міських рад, об’єднаних територіальних громад.

Програма навчання передбачала висвітлення та обговорення наступних питань:

1. «Система та структура служб у справах дітей в умовах ліквідації районів Сумської області», «Реформування системи інституційного догляду та виховання дітей» (Каліновський Юрій – начальник служби у справах дітей Сумської обласної державної адміністрації).

2. «Дотримання житлових та майнових прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Субвенція 2020: хід виконання» (Москаленко Олена – юрисконсульт служби у справах дітей Сумської обласної державної адміністрації).

3. «Підсумки роботи з розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування в Сумській області» (Тютюнник Віра – заступник начальника служби – начальник відділу координації та контролю соціального захисту дітей служби у справах дітей Сумської обласної державної адміністрації)

«Діяльність закладів соціального захисту дітей та облік дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах» (Тимченко Олена – начальник відділу сімейних форм служби у справах дітей Сумської обласної державної адміністрації)

«Функціонування ЄІАС «Діти» (Савицький Олександр - головний спеціаліст відділу сімейних форм служби у справах дітей Сумської обласної державної адміністрації)

«Про потребу у розвитку послуги патронату над дитиною у Сумській області» (Шевченко Людмила – провідний спеціаліст відділу координації та контролю соціального захисту дітей служби у справах дітей Сумської обласної державної адміністрації).

«Про підсумки роботи зі зверненнями громадян та  урегулювання конфлікту інтересів» (Стрельченко Алла – головний спеціаліст служби у справах дітей Сумської обласної державної адміністрації)

«Деякі питання провадження діяльності з усиновлення» (Гасай Віталія - головний спеціаліст відділу сімейних форм служби у справах дітей Сумської обласної державної адміністрації).

До обговорення питань співпраці, спрямованої на захист прав дітей, та з метою налагодження дієвої взаємодії у цьому напрямку в час дотримання заходів щодо профілактики та попередження розповсюдження захворювання на COVID-19,були запрошені до виступу представники Управління охорони здоров’я Сумської ОДА (Гапієнко Ольга ) та директор Сумського обласного спеціалізованого Будинку дитини (Галина Литвиненко).

Учасники заходу отримають відповідні сертифікати.