Служба у справах дітей
вул. Першотравнева, 29, місто Суми, 40009,
тел. (0542) 60-77-99, факс (0542) 60-77-22
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15; 

п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ВЧИТЕЛЬ – ПОКЛИКАННЯ ОБРАНЕ СЕРЦЕМ

Бути вчителем, вихователем, наставником – це справжнє мистецтво, обране за покликом серця, наполеглива, чесна, натхненна праця, що збагачує світ мудрістю, знаннями, милосердям, людяністю.

У Сумському центрі соціально-психологічної реабілітації дітей області працюють педагоги за покликанням. Вихованці центру поважають своїх наставників і під час святкової програми, що відбулась 6 жовтня 2020 року з нагоди Дня працівника освіти, висловили їм свою вдячність.

Начальник служби у справах дітей Сумської обласної державної адміністрації Юрій КАЛІНОВСЬКИЙ привітав працівників закладу зі святом та наголосив на їх неймовірному внеску в життя дітей.

Урочистим моментом свята стало вручення практичному психологу закладу Неллі КАРАСЬОВІЙ почесної грамоти голови Сумської обласної державної адміністрації за сумлінну працю високий професіоналізм, значний внесок у реалізацію державної політики щодо законних прав та інтересів дітей.

У ході концертної програми вихованці центру привітали піснями, віршами всіх педагогічних працівників закладу. Яскравими моментами на святі став танок з ложками вихованців молодшої групи та номер фокусника. Свято було яскравим та щедрим на емоції.

Наприкінці заходу усі вихованці отримали солодощі на фрукти.