Служба у справах дітей
вул. Першотравнева, 29, місто Суми, 40009,
тел. (0542) 60-77-99, факс (0542) 60-77-22
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15; 

п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

Цього року держава відзначила 29-у річницю проголошення незалежності.Вшанування цієї дати надзвичайно важливе у вихованні молоді. Діти мають розуміти значення боротьби за територіальну цілісність нашої Батьківщини, її прагнення до незалежності, процвітання та самостійності.

Із нагоди свята в Сумському центрі соціально-психологічної реабілітації дітей області 24 серпня 2020 року відбувся захід «Незалежні, бо вільні духом!», в якому активну участь взяли вихованці закладу. Виховний захід проходив під гаслом «Україна починається з тебе!».

У ході свята діти ознайомилися з історією становлення незалежності України, розширили знання з історії України. У вихованців сформувалися почуття гідності за свій народ та за свою країну. Захід сприяв вихованню у дітей таких моральних якостей, як: патріотизм, повага, відповідальність, виховування патріотичних почуттів та повагу до державної символіки.

Під час свята діти отримали інформацію про події тих років, що стали основоположною платформою для новітнього українського державотворення. Діти дізналися про цікаві факти новітньої України, сучасних молодих українців, які прославляють країну за кордоном своїми винаходами, розробками та науковими експериментами. Також в заході було декілька практичних частин: розгадування кросворду, вікторина «Ми-маленькі українці» та гра «Вгадай місто», в яких були задіяні всі вихованці.Заздалегідь діти готувалися до творчої частини заходу, в ході якої усі разом співали пісню «Наша Україна»та приєдналися до всеукраїнського флешмобу «Ми діти твої, Україно!». Наймолодші учасники святкової програми підготували танок «Україночки маленькі».

Тепла атмосфера та важливість даної теми об’єднали дітей, вони відчули спорідненість зі своєю Батьківщиною та пройнялись почуттям  гідності за свій народ, та повагою до його історичної спадщини. Діти відчули важливість їхньої участі в творенні нової України, прагнення до свободи та справедливості.

Ця визначна дата неодмінно залишиться в пам’яті маленьких громадян України.