Служба у справах дітей
вул. Першотравнева, 29, місто Суми, 40009,
тел. (0542) 60-77-99, факс (0542) 60-77-22
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15; 

п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

«МІЙ ВИБІР – МОЯ ПРОФЕСІЯ»

З метою профорієнтації вихованців закладу, профорієнтаційного та трудового виховання 12 лютого 2020 року на базі Сумського центру соціально-психологічної реабілітації дітей області відбулося засідання «круглого столу» під назвою -  «Мій вибір - моя професія».

«У кожної людини колись настає період вибору професії та самостійного життя. На сьогодні активно проходять заходи з профорієнтації у Сумському центрі, зазначає директор закладу Лариса ПРУДІУС.

У засіданні круглого столу взяли активну участь представники вищих освітніх та професійних закладів: Сумського державного педагогічного університету ім. А.С.Макаренка, Сумського національного аграрного університету, Сумського коледжу економіки і торгівлі, ДПТНЗ «Сумський центр професійно-технічної освіти з дизайну та сфери послуг», ДНЗ «Сумський центр професійно-технічної освіти харчових технологій торгівлі та ресторанного сервісу», ДНЗ «Сумське міжрегіональне вище професійне училище» тощо.

У ході засідання діти отримали інформацію про професійні навчальні заклади міста Суми, переглянули цікаві фільми, презентації, взяли участь у майстер-класах. Дана зустріч допоможе вихованцям центру у визначенні з професією, адже діти брали активну участь в обговоренні питань про сучасні та цікаві професії, розповіли про свої захоплення та побажання.

Захід був яскравим, змістовним, добре продуманим. Діти та дорослі отримали вичерпні відповіді на всі поставлені питання.