Служба у справах дітей
вул. Першотравнева, 29, місто Суми, 40009,
тел. (0542) 60-77-99, факс (0542) 60-77-22
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15; 

п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Виховання дитини-сироти – почесно!

Указом Глави держави Віктора ЯНУКОВИЧА від 1 червня за вагомий особистий внесок у забезпечення реалізації державної політики у сфері соціального захисту дітей, створення умов для їх всебічного розвитку Василя Шарандака – опікуна двох дітей, позбавлених батьківського піклування, нагороджено орденом «За заслуги» III ступеня.

Хлопчики, які перебувають під опікою, потребують особливого дієтичного харчування та догляду, постійного контролю з боку лікарів, що неухильно забезпечується опікуном. Василь Іванович турбується про здоров’я, виховання та розвиток дітей. Для забезпечення належного харчування хворих на алергію та інші захворювання дітей, утримує підсобне господарство, вирощує екологічно чисті продукти, займається розведенням птиці (перепілки, кролі), що  дає змогу забезпечити дітей різноманітними, натуральними та корисними продуктами харчування, а також збагатити їх харчовий раціон цінними речовинами, які життєво необхідні у харчуванні хворих дітей.

 З моменту призначення у 2008 році опіки Василь Іванович проявив себе, як турботливий, відповідальний опікун. Він ні в чому не відмовляє хворим дітям, виховує їх як рідних. Діти забезпечені всім необхідним – одягом, взуттям, продуктами харчування, іграшками, дитячою літературою. Для забезпечення гармонійного розвитку дітей ним було придбано за власні кошти спортивне та технічне обладнання, завдяки чому діти мають можливість фізично розвиватися у домашніх умовах. Також за власні кошти він придбав комфортний житловий будинок, обладнав його та створив усі необхідні умови для проживання дітей. 

За час перебування під опікою, здоров`я дітей значно покращилося. Діти отримують повноцінне дієтичне, збагачене поживними речовинами харчування, забезпечені усіма необхідними медичними препаратами, постійно проходять обстеження. У догляді за дітьми Василь Іванович має підтримку з боку  його дружини Шарандак Галини Василівни, яка забезпечує материнську турботу про дітей. Завдяки Василю Івановичу діти отримали шанс на здорове, повноцінне життя.