Служба у справах дітей
вул. Першотравнева, 29, місто Суми, 40009,
тел. (0542) 60-77-99, факс (0542) 60-77-22
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15; 

п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ВОНА 48 РОКІВ ПРИСВЯТИЛА ДІТЯМ

Заступник начальника служби у справах дітей Сумської міської ради Голосна Катерина Анатоліївна завершила трудову діяльність, відзначивши 2 грудня поточного року свій ювілей. Ця людина 48 років душею і серцем працювала для дітей та разом з дітьми.

Трудову діяльність Катерина Анатоліївна розпочала у 17 років, а соціально-правовому захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які опинились у складних життєвих обставинах присвятила більше 23 років. За сумлінну, багаторічну працю Катерину Анатоліївну нагороджено грамотами міського голови, Сумської обласної державної адміністрації, Почесними відзнаками «За заслуги перед містом» ІІІ та І ступеня».

Це людина Професіонал, людина з високим стандартом якості ставлення до всього, що вона робить, цілеспрямована та принципова особистість. Людина шанована як в колективі, так і у місті.

Пишаємося, що мали можливість працювати з таким досвідченим, професійним керівником, щирою, доброю, чуйною, людиною.

Служба у справах дітей Сумської обласної державної адміністрації вітає ювілярку, бажаючи їй міцного здоров’я, добра, життєрадісної енергії та оптимізму, здійснення всіх задумів.