Служба у справах дітей
вул. Першотравнева, 29, місто Суми, 40009,
тел. (0542) 60-77-99, факс (0542) 60-77-22
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15; 

п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Мрії дітей - реалізовано!

Під Новий рік трапляються дива. Діти вірять у це більше, ніж дорослі. Служба у справах дітей Сумської обласної державної адміністрації  напередодні Дня Святого Миколая отримала більше ста листів від дітей із сімей у складних життєвих обставинах, із прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу, сімей опікунів та піклувальників.

У цих посланнях, поряд з дитячими мріями про маму і тата, детальні розповіді про те, які події відбулися протягом 2018 року, про друзів і навчання, про захоплення і бажання. Хтось писав, що мріє про конструктор, хтось – про шахи, інші – про книгу з психології, кулінарії, енциклопедії про тварин, про футбольні м’ячі, ковзани, лижі та санки.

Усі листи служба передала волонтерам. У результаті співпраці з волонтером Діаною Благосмисловою і завдяки людській доброті й небайдужості – мрії дітей із Сумської області – реалізовані. Адресну доставку омріяних подарунків забезпечили служби у справах дітей районних державних адміністрацій та виконкомів міських рад.

Всього в області на обліку дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, перебуває 2024 дитини. З них 92 % влаштовані на виховання до сімейних форм.