Служба у справах дітей
вул. Першотравнева, 29, місто Суми, 40009,
тел. (0542) 60-77-99, факс (0542) 60-77-22
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15; 

п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Сумщину відвідав Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба

На передодні Міжнародного дня захисту дітей відбувся Всеукраїнський форум «Технології забезпечення права дитини на сім’ю в умовах сучасної України: досвід та перспективи». Участь у роботі форуму взяли Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба, виконуючий обов’язки голови Сумської обласної державної адміністрації Микола Подопригора, представники місцевих органів виконавчої влади та громадські організації причетні до роботи з дітьми.

Уповноважений Президента України з прав дитини наголосив, дітей потрібно виводити із великих інтернатних закладів і забезпечувати сімейними формами виховання. Проте неправильним кроком є закриття інституційної установи, якщо в державі не створено ефективної системи належної підтримки дітей у родині. Тому на сучасному етапі реформування закладів інституційного догляду – це складний процес формування державної політики, яка зможе побачити і почути проблеми дитини не тоді, коли в родині вже сталася біда, а спрацювати на випередження і залишити малечу у благополучному родинному колі.

Особлива увага має приділятися дітям з інвалідністю, бо переважна більшість із них залишається ізольованою від суспільства та повноцінного життя. Тож держава працюватиме над створенням широкого спектру послуг для маленьких громадян з вадами здоров’я.