Служба у справах дітей
вул. Першотравнева, 29, місто Суми, 40009,
тел. (0542) 60-77-99, факс (0542) 60-77-22
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15; 

п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Увага до дітей, що зазнали психологічної травми

У рамках регіональних заходів до Міжнародного дня сім’ї, Дня матері службою у справах дітей Сумської облдержадміністрації спільно з громадською організацією «Поступ: освітній простір» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні, проведено засідання «круглого столу» на тему «Взаємодія влади та громади у реалізації права дитини на сім’ю».

Захід відбувся 25 квітня 2018 року в Конгрес-центрі Сумського державного університету.

Учасники заходу - керівництво Сумської облдержадміністрації, керівники державних установ, директори соціальних закладів, громадських організацій мали можливість ознайомитись з напрямками реалізації проекту «Громадська підтримка освітньої ініціативи на користь реалізації права дітей-сиріт на сім’ю у громадах Сумської області».

Мета даного заходу – визначити нагальні проблеми у роботі з дітьми, що пережили психологічну травму, розглянути можливості взаємодії у рамках проектних заходів, намітити аспекти подальшої співпраці державних структур та громадських об’єднань у напрямку захисту прав дітей.

«Ми вважаємо, що подальші заходи, а це навчально-тренінговий курс із теми педагогіка травми, запланований проектом «Громадська підтримка освітньої ініціативи на користь реалізації права дітей-сиріт на сім’ю у громадах Сумської області», сприятимуть підвищенню професійного рівня психологів та соціальних педагогів центрів соціально-психологічної реабілітації, а також самих прийомних батьків, батьків-вихователів, опікунів тощо», - переконане керівництво служби у справах дітей Сумської обласної державної адміністрації.

Представник Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні Решетов С.В. відмітив активність громадських організацій Сумщини, їх тісну взаємодію з державними структурами. Він ознайомив присутніх із напрямками Фонду, заявив про підтримку соціально значимих ідей від громадянського суспільства.