Служба у справах дітей
вул. Першотравнева, 29, місто Суми, 40009,
тел. (0542) 60-77-99, факс (0542) 60-77-22
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15; 

п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Дитячі мрії про затишний будинок

В Обласному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей міста Шостка 22 травня 2013 року метою занять, що були проведені в молодшій групі практичним психологом закладу Люїс О.Ю., стали розвиток навичок взаємодії у родині, розвиток творчих здібностей малюків і сприяння психічному та особистісному зростанню дитини. дітлахи старанно виконували усі завдання. Малюючи свою родину та будинок своєї мрії, не тільки розвили свою уяву та творчі здібності, під час цього у них сформувалася модель родини та майбутнього будинку, вони мали змогу обрати для себе роль у родині та суспільстві. Дивлячись на картинки та під час перегляду фрагментів з мультиків маленькі вихованці обговорювали різні ситуації, а потім, граючись в рольові ігри, відчували на собі різні форми поведінки і з усіх ситуацій вибрали тільки ті, що їм сподобалися більше – затишок та спокій у своєму майбутньому.

Виховання дітей починається у родині. Усі інші соціальні навички набуваються дітьми пізніше, коли формування основних рис характеру вже відбулося. У сім’ї закладається основи фізичного, інтелектуального, морального розвитку, формується світогляд дитини, їхні громадські відносини. Для кожної дитини батьки є прикладом наслідування доброти, чуйності, суспільних відносин, вихованості, поваги, стосунків між чоловіком та жінкою та інших якостей. І, якщо в родині відбуваються негаразди, то вони відображаються в поведінці дітей.

Одним із основних напрямків роботи практичних психологів обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей м. Шостка є формування моделі позитивної сім’ї (взаємодії у родині, сприймання будинку родини як сімейного затишку). Завдяки таким заняттям у дітей з проблемних сімей відбувається корекція світосприйняття та формується адекватне сприймання родини у цілому. 

Вихованці центру мріють про затишний будинок, добрі відносини, так нехай же їхні мрії завжди збуваються!