Служба у справах дітей
вул. Першотравнева, 29, місто Суми, 40009,
тел. (0542) 60-77-99, факс (0542) 60-77-22
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15; 

п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Діти дарують радість!

У Сумському центрі соціально-психологічної реабілітації дітей області 7 березня 2018 року відбулось свято-привітанння жінок та дівчаток. Захід приурочений Міжнародному жіночому дню. Усі вихованці були учасниками концертної програми. Діти співали пісні, читали вірші та гуморески, інсценували цікаві моменти із життя жінок.

Напередодні свята, 4 березня 2018 року, вихованці закладу стали активними учасниками виставки, що відбулась у розважальному комплексі «Атріум». Діти представили на виставці вироби, зроблені своїми руками та печиво, кекси, випечені в закладі під керівництвом педагогів та директора центру. За результатами виставки, вихованці Центру здобули І місце.

Цікаво відбулось привітання дівчаток закладу зі святом 8 березня 2018 року. Вихованки отримали вироби квіти-метелики виготовлені руками хлопців. На кожному метелику було написано ім’я дівчинки та його значення. Усі хлопці активно працювали над виготовленням цікавої стінгазети для дівчат, яку вони розмістили у групі дівчаток.

Не оминули діти в цей день увагою і мешканців Сумського геріатричного пансіонату для ветеранів війни та праці - завітали туди із концертною програмою. Крім гарного настрою від перегляду концертної програми, бабусям подаровані квіти та подарунки, виготовлені власноруч.

Дитячим радощам не було меж.