Служба у справах дітей
вул. Першотравнева, 29, місто Суми, 40009,
тел. (0542) 60-77-99, факс (0542) 60-77-22
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15; 

п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Спортивна людина – завжди здорова

Тема здоров’я дуже актуальна у сучасному світі. З метою популяризації здорового способу життя та залучення дітей та молоді до спорту в Україні впроваджуються цікаві програми та національні проекти спортивного напрямку.

Завдання виховання здорового покоління та прищеплення дітям здорового способу життя є одним із найголовніших питанням у роботі обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей міста Шостка. І щоб привчити дітей з раннього віку відповідально ставитися до свого здоров’я, вихователі закладу залучають малюків та дітей молодшого шкільного віку до різноманітних рухливих ігор та спортивних занять.

Так 15.05.2013 року для молодших мешканців центру був проведений спортивно-розважальний конкурс «Чарівні кульки», мета якого навчити дітей любити спорт та показати як спорт можна перетворити в корисний відпочинок. У ході спортивно-розважального конкурсу діти мали змогу не тільки позмагатися у спритності, кмітливості та швидкості, а ще і виконували творчі завдання, які їм дарували різнокольорові кульки: рахували, співали, танцювали, стрибали, читали скоромовки та вірші. Усі маленькі вихованці центру під час конкурсу були дуже активними, бо розуміли, що такі розваги допоможуть зміцніти підуть їхньому організму та підуть на користь здоров’ю, адже спортивна людина – завжди здорова.