Служба у справах дітей
вул. Першотравнева, 29, місто Суми, 40009,
тел. (0542) 60-77-99, факс (0542) 60-77-22
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15; 

п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Із Сумщини – до Карпат

Міжнародний курорт «Буковель» гостинно зустрів п’ятьох вихованців Хоружівського центру соціально-психологічної реабілітації дітей області, яким випала нагода на запрошення Благодійного фонду «Допомога Україні» та Благодійної організації «Міжнародний благодійний фонд «Нове покоління» поїхати на відпочинок до Зимового табору - 2018.

Така подорож - це цікава і неймовірна пригода для дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування. У програмі заходу - дотримання українських традицій і звичаїв, активний відпочинок, цікаві майстерні, зустріч із друзями.

Юні сумчани з захопленням займалися зимовими видами спорту: каталися на лижах, санчатах та сноубордах на Міжнародному лижному курорті «Буковель», брали участь у швейних майстер-класах, у майстернях із енкаустики, флористики, фольклору, свічкарства, флорболу, вправлялися в обробці дерева та шкіри, займалися гончарством, малюванням, бісероплетінням та вишиванням.

Кожна майстерня та творче завдання ставило за мету формування здорової і розумної  спільноти молодих українців! Діти отримали багато приємних вражень та радісних емоцій, зарядились позитивом на весь рік.