Служба у справах дітей
вул. Першотравнева, 29, місто Суми, 40009,
тел. (0542) 60-77-99, факс (0542) 60-77-22
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15; 

п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Хай дитина знає кожна – жартувать з вогнем не можна

У зв’язку з відзначенням в Україні Дня працівників пожежної охорони, з метою вивчення та закріплення знань з правил протипожежної безпеки, 01.02.2018 року вихованці Сумського центру соціально-психологічної реабілітації дітей області підготували свято до Дня працівників пожежної охорони на тему: «Хай дитина знає кожна – жартувать з вогнем не можна». Таким чином, діти «приміряли» на себе ще одну із цікавих професій.

Розпочався захід з виступу агітбригади вихованців старшої групи, який був у формі сценічного жанру. Під час виступу діти вигукували повчальні віршики, співали пісні, жартома навчаючи принцесу і короля дотримуватись правил пожежної безпеки. Інсценізація про принцесу, яка полюбляла проводити досліди з фізики та хімії, наочно продемонструвала малим глядачам, що в житті завжди потрібно дотримуватися правил із техніки пожежної безпеки.

Виступ дітей плавно підвів до початку навчально-тренувальних занять, які провели фахівці управління державної служби України з надзвичайних ситуацій в Сумській області навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Сумської області.

Практичну частину з надання першої медичної допомоги провели студенти медичного інституту СумДУ,

Діти отримали важливу інформацію про правила безпечної поведінки, ознайомилися з реаліями мужньої і самовідданої професії рятувальника, навчилися надавати допомогу людям, які потрапили в надзвичайні ситуації.