Служба у справах дітей
вул. Першотравнева, 29, місто Суми, 40009,
тел. (0542) 60-77-99, факс (0542) 60-77-22
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15; 

п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Захист дітей - приорітет держави

Найбільш вразливою категорією у будь-якій країні є діти, члени сімей, що потребують допомоги від суспільства у вирішенні своїх проблем. Більшість таких сімей, як правило, перебувають у складному матеріальному, психологічному, емоційному становищі. Не бажаючи примиритися з реальністю, діти йдуть з рідних домівок. У більшості з них фактично немає рідних сімей, оскільки батьки зловживають алкоголем або перебувають у місцях позбавлення волі. Діти змушенні проживати у чужих людей, у сім’ях родичів, в оточенні інших дітей, на вокзалі, залишених будівлях тощо.

Заклади соціального захисту дітей – Обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей в м. Шостка та Сумський центр соціально-психологічної реабілітації дітей області покликані захищати права дитини, створити комфортні умови для проживання та навчання. У цих закладах постійно проводиться профілактична робота щодо попередження самовільного залишення дітей постійного місця проживання та інше.

 У черговий раз про це наголосила заступник начальника служби у справах дітей Сумської обласної державної адміністрації Кисіль Олена Євгенівна на зустрічі з вихованцями Обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей області, який знаходить в місті Суми.