Служба у справах дітей
вул. Першотравнева, 29, місто Суми, 40009,
тел. (0542) 60-77-99, факс (0542) 60-77-22
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15; 

п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Захисту житлових та майнових прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб, з їх числа є приоритетним завданням влади

«Житлова проблема на сьогодні є однією з найгостріших соціальних проблем, як в Україні, так і в області. Незадовільний стан забезпечення житлом пільгових соціально-незахищених категорій громадян вимагає вжиття заходів щодо створення сприятливих умов для залучення широких верств населення, держави, органів місцевого самоврядування до житлового будівництва». Цими словами 07.05.2013 року відкрив відеоселекторну нараду О.М.Цупро – керівник апарату Сумської обласної державної адміністрації з головами районних державних адміністрації та міських рад, службами, відділами, управліннями, які покликані захищати житлові та майнові права дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб, з їх числа.

Особлива увага зверталася на збереження житла дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, яке їм належить на праві власності (користування), та своєчасна постановка дітей вказаної категорії на квартирний облік, які його потребують.

Головам районних державних адміністрацій та міських рад дано доручення внести на розгляд районних та міських рад проекти програм із забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа на 2013-2016 роки.

Метою Програми є забезпечення житлом  дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа, шляхом будівництва та придбання соціального житла за рахунок  районних, міських, селищних, сільських бюджетів та інших джерел фінансування, не заборонених чинним законодавством.