Служба у справах дітей
вул. Першотравнева, 29, місто Суми, 40009,
тел. (0542) 60-77-99, факс (0542) 60-77-22
E-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15; 

п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ВІТАННЯ З НАГОДИ ЧУДОВОГО ВЕСНЯНОГО СВЯТА – 8 БЕРЕЗНЯ!

Шановні жінки!

 Вітаю Вас з 8 березня! Весняного настрою по житті, купу позитивних емоцій, оригінальних подарунків і неймовірних вражень! Нехай вас оточує тільки тепло, турбота і справжнє кохання, адже ви гідні тільки найкращого!

 

Голова Сумської обласної державної адміністрації

Василь Хома

ГОЛОВНА НАША МЕТА – БЕЗПЕКА ТА ЗАХИСТ ДІТЕЙ

На сьогодні самими вразливими залишаються діти. Основними завданнями служб у справах дітей є захист їх законних прав та інтересів, особливо дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Саме з цією метою начальником служби у справах дітей Сумської обласної державної адміністрації Юрієм КАЛІНОВСЬКИМ проведено нараду для належної організації взаємодії щодо попередження жорстокого поводження з дітьми, реагування на випадки залишення дітей у небезпеці, що можуть привести до загрози життя або здоров’я дитини 

ОБ’ЄДНУЄМО ЗУСИЛЛЯ ЗАРАДИ КІБЕРБЕЗПЕКИ ДІТЕЙ

Служба у правах дітей разом із іншими суб’єктами роботи з дітьми підписали багатосторонній Меморандум про співпрацю і взаємодію у рамках проєкту «Обізнані і захищені» з громадською організацією «Ліга сучасних жінок».

Начальник служби у справах дітей Сумської обласної державної адміністрації Юрій КАЛІНОВСЬКИЙ зазначив, що відсутність турботи, недостатність спілкування з батьками та ровесниками спонукає дітей до віртуального спілкування через Інтернет, соціальні мережі, що може спричинити катастрофічні наслідки, адже дитина сам на сам з інформацією різної якості, жорстокості, насильства, неякісної реклами, шахрайства, фейків, пропаганди наркотиків тощо.

НАСИЛЬСТВО - НЕ НОРМА: ЯК ВИБУДУВАТИ ПРОСТІР З БЕЗПЕЧНИМИ КОРДОНАМИ ДЛЯ БАТЬКІВ ТА ДІТЕЙ

За підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні 26 січня 2021 року проведено захід: «Перспективи розвитку інституцій, які захищають права дітей, в умовах децентралізації», у рамках проєкту «Насильство - не норма: як вибудувати простір з безпечними кордонами для батьків та дітей», де прийняв участь начальник служби у справах дітей Сумської обласної державної адміністрації Юрій КАЛІНОВСЬКИЙ.

Безпека дітей та їх розвиток є одним із ключових питань будь-якої громади. Одним із ключових питань на сьогодні являється сприяння посиленню організаційної спроможності громади ефективно надавати соціальні послуги дітям та сім’ям.

ЗАХИСТИМО ДІТЕЙ ВІД КІБЕРЗЛОЧИНІВ

В центрах соціально-психологічної реабілітації Сумської області будуть проходити заходи з попередження кіберзлочинності та експлуатації дітей.

Службою у справах дітей Сумської обласної адміністрації та громадською організацією «Ліга сучасних жінок» підписано угоду про співпрацю для реалізації проєкту «Обізнані і захищені», що впроваджується  за фінансової підтримки Відділу з правоохоронних питань Посольства США в Україні. Метою цього проєкту є попередження кіберзлочинності та експлуатації дітей, які перебувають в інтернатних закладах та центрах соціально-психологічної реабілітації Сумської області.