Служба у справах дітей
вул. Першотравнева, 29, місто Суми, 40009,
тел. (0542) 60-77-99, факс (0542) 60-77-22
E-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15; 

п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

РЕАЛІЗУЄМО ПРАВО ДІТЕЙ НА ЖИТЛО

06 жовтня 2020 року в Сумській обласній державній адміністрації відбулася селекторна нарада з головами районних державних адміністрацій, головами міських рад, об'єднаних територіальних громад області, на якій головував начальник служби у справах дітей Сумської обласної державної адміністрації Юрій КАЛІНОВСЬКИЙ.

У нараді взяли участь заступник директора Департаменту – начальник управління зведеного та державного бюджетів Департаменту фінансів Сумської обласної державної адміністрації Олександр ВАСИЛЕГА, заступник директора Департаменту – начальник управління соціальних гарантій, пільг та компенсацій Департаменту соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації Людмила МУСІЯКА, начальник юридичного відділу апарату Сумської обласної державної адміністрації Світлана КАЛАЙДОВА.

Під час наради обговорено хід використання розподілених коштів субвенції, зокрема проблемні питання, які виникають у процесі реалізації коштів, окремлено шляхи їх вирішення.

На потреби Сумської області у 2020 році виділено 29 399 600 грн. субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, з метою придбання житла для 70 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа та житлового приміщення для 1 дитячого будинку сімейного типу.