Служба у справах дітей
вул. Першотравнева, 29, місто Суми, 40009,
тел. (0542) 60-77-99, факс (0542) 60-77-22
E-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15; 

п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ПОЗНАЙОМСЯ ЗІ СВОЄЮ МАЙБУТНЬОЮ ДИТИНОЮ

CHANGEONELIFE.UA база відео анкет дітей-сиріт.

ВІТАННЯ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

Професійне свято працівників соціальної сфери України відзначається щороку у першу неділю листопада, починаючи з 1999 року. Напередодні Дня працівника соціальної сфери відбулося яскраве привітання вихованцями колективу Сумського центру соціально-психологічної реабілітації дітей області.

Серед запрошених на свято – колектив служби у справах дітей Сумської обласної державної адміністрації. 

ДЕНЬ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ І СВЯТОЇ ПОКРОВИ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ

З 2014 року 14 жовтня відзначають День захисника України. На цю ж дату також припадають свята, як одне із найважливіших церковних свят – Покрову Пресвятої Богородиці та День українського козацтва.

У центрах соціально-психологічної реабілітації дітей Сумської області відбулись заходи до Дня захисника України. Вони пройшли з 12 по 14 жовтня 2019 року.  

ЩАСЛИВЕ ДИТИНСТВО

30 вересня, в день великого православного свята Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії, Україна святкує День усиновлення. І це дуже символічно, оскільки сім’ї, приймаючи дитину, дарують їй родину, а разом з нею любов, віру та надію на щасливе життя

З нагоди Дня усиновлення службою у справах дітей Сумської обласної державної адміністрації на базі Хоружівського центру соціально-психологічної реабілітації дітей області проведений виїзний обласний тематичний семінар для начальників служб у справах дітей районних державних адміністрацій, міськвиконкомів, директорів центрів соціально-психологічної реабілітації дітей.

ЗАХИСТ ЗАКОННИХ ПРАВ ТА ІНТЕРЕСІВ ДІТЕЙ В УМОВАХ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ

Чергова колегія служби у справах дітей Сумської обласної державної адміністрації «Реалізація заходів державної політики у сфері захисту законних прав та інтересів дітей в умовах децентралізації державного управління» відбулася 24 вересня 2019 року на базі Сумської облдержадміністрації.

Відкрила Колегію та привітала учасників заходу тимчасово виконуючий обов’язки голови Сумської обласної державної адміністрації Ірина КУПРЕЙЧИК. Вона відзначила Почесними грамотами голови Сумської обласної державної адміністрації представників служб у справах дітей, які показали високі показники у роботі, спрямованій на соціально-правовий захист дітей.

НАСТІЛЬНА ГРА ЯК СПОСІБ ОТРИМАННЯ ЗНАНЬ

Сучасні дослідження довели, що найкращий спосіб навчитися чомусь необхідному – грати у навчальні ігри. Службою у справах дітей Сумської облдержадміністрації спільно з ГО «Професійна Ліга соціальних працівників Сумщини», презентовано дітям-вихованцям центрів соціально-психологічної реабілітації дітей настільну гру «Ліза та її друзі подорожують світом». Гра навчає правилам безпечної поведінки під час подорожі та працевлаштування за кордоном, і розроблена відповідно до Програми МОМ з протидії торгівлі людьми.

Діти під керівництвом дорослих зуміли здійснити навколосвітню подорож, училися збирати валізу, а ще - уникати ризиків. Особливо запам’яталися пан Опосум, капітан Кит та способи здобування суперсили.